Dzień optymizmu- notatka

12.05.2017r w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji VI Święta Optymizmu.
W imprezie plenerowej, którą zorganizowała nasza placówka na terenie przedszkolnego ogrodu wzięły udział wszystkie przedszkolaki, Pani Dyrektor, nauczyciele, personel i pan rytmik.

Całą imprezę rozpoczął tęczowy poczęstunek. Panie kucharki przygotowały dla dzieci tęczę z owoców na tacach. Wszystkie grupy przedszkolne , ubrane w koszulki w kolorach tęczy udały się do ogrodu. Tam odśpiewaliśmy nasz Optymistyczny hymn i przekazaliśmy sobie optymistyczną iskierkę. Dzieci utworzyły tęczę ustawiając się zgodnie z jej kolorami. Badaliśmy również poziom optymizmu wszystkich uczestników imprezy. Pan rytmik zadbał o oprawę muzyczną naszej imprezy, było w niej mnóstwo optymistycznych piosenek, które dzieci śpiewały wraz z nim oraz ulubionych tańców. To był dzień pełen radości i dobrej zabawy.