WIADOMO¦CI

Pasowanie - na dzielnego Przedszkolaka i Starszaka!!!

Dzi¶ Stokrotki i Muchomorki ze sob± się poznały, wspólnie piosenki za¶piewały, dzielnie spełniły swe zadanie, bo to było Pasowanie- na dzielnego Przedszkolaka i Starszaka!!!

Dużym zaskoczeniem dla uczestników uroczysto¶ci było przybycie baby Jagi, która poinformowała wszystkich o celu swojej wizyty w do¶ć nietypowy sposób. Pytanie baby Jagi: „Czy grzeczne s± te dzieciaki? Ja niegrzeczne na kolację zjadam. Czy znajdzie się tu taki?”, nie przestraszyło dzieci.

Wręcz przeciwnie, wiedĽma otrzymała jasn± odpowiedĽ: „Zaraz ci babo Jago pokażemy, że my w przedszkolu nie próżnujemy. ¦piewać, tańczyć lubimy, dobrego zachowania, też się tu uczymy”. W żaden sposób nie pomógł szantaż złej wiedĽmy, ani groĽby porwania Pani dyrektor, a Muchomorkom udało się babę Jagę przekonać, że „gdyby do przedszkola chodziły anioły i zachowywały się idealnie, to zajęcia i zabawa w sali wygl±dałaby całkiem fatalnie!” Radosnej zabawie chętnie towarzyszyli Rodzice, którzy także wspomagali swoje pociechy w otrzymaniu miana prawdziwego Przedszkolaka i Starszaka.