WIADOMO¦CI

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Ostatni dzień „Tygodnia Dziecka” spędzili¶my bardzo aktywnie. Od samego rana w przedszkolu było bardzo wesoło, a to wszystko dzięki „Festiwalowi piosenki przedszkolnej”. To był pierwszy tego typu konkurs zorganizowany na terenie naszej placówki.

Do zabawy wytypowani zostali przedstawiciele poszczególnych grup, na których czekało nie lada wyzwanie. A mianowicie za¶piewanie piosenki dziecięcej w wersji instrumentalnej. Jednak nasi podopieczni cudownie poradzili sobie z tym zadaniem. Porwali do wspólnego ¶piewania niemal cał± publiczno¶ć. Były momenty zaskoczenia, ale i wzruszenia. A to wszystko dzięki repertuarowi i talentom dzieciaków.

Jury miało trudne zadanie. Po obradach zdecydowało, że III miejsce trafi do Antka z grupy „Misie”, II do Niny z grupy „ Jagódki”, natomiast I do Julii z grupy „Muchomorki”. Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom nie tylko talentu, lecz również odwagi! Brawo !