Festyn Rodzinny w Niezapominajce

Na zakończenie obchodów Tygodnia Dziecka w dniu 07.06.2019r o godz.16.00 , zorganizowany został w naszym przedszkolnym ogrodzie, kolejny już Festyn Rodzinny połączony z dniem otwartym dla dzieci nowoprzyjętych.

Piękna pogoda i dobre humory dopisywały wszystkim. Dzieci miały okazje pobawić się w kąciku plastycznym, mini - zawodach sportowych z udzialem rodziców, robieniu baniek mydlanych, poskakać na dmuchanym zamku, pomalować sobie twarze i wziąć udział w zabawach muzyczno - ruchowych. Wszyscy chętnie odwiedzali stoiska
z ciastami , kiełbaską, tostami, popcornem. Oprawę muzyczna zapewnił nasz Pan rytmik a zabawy, konkurencje sportowe i całą imprezę poprowadziła poprowadziła Pani Ilonka. Bawiliśmy się wszyscy wesoło i zaprosiliśmy na kolejny festyn za rok.