,,ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

Dnia 28 września 2019 r. obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbyło się przy Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach. Przewodnim hasłem całej imprezy było,, uśmiech, humor i zabawa to najwspanialsza sprawa” Nie obyło się bez atrakcji i występów.

Przedszkolaki zaprezentowały wcześniej przygotowane układy taneczne: ,,Żabki”, ,,Biedronki” ,,Jagody”, ,Stokrotki” ,,Misie”. Dzieci miały również okazję oglądać występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3, w tym absolwentów naszego przedszkola, pokazy judo i taekwondo, pokaz doświadczeń chemicznych a także pokaz grup tanecznych przygotowanych przez panią Adę Piasecką. Przyjechała również Straż Pożarna i zaprezentowała swój sprzęt.

Rodzice mieli okazję zdobyć dla swoich pociech nagrody rzeczowe w konkursie wiedzy o spółdzielni mieszkaniowej, natomiast przedszkolaki brały udział w konkursie ,,Ziemniaczane Cudaki-Kartoflaki” jak również w konkursach sportowych z wykorzystaniem ziemniaków. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach otrzymały nagrody i upominki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stoiska z ciastem, tostami, popcornem, watą cukrową, grilem, pieczonymi ziemniakami a także malowanie twarzy, kącik plastyczny, kącik gier, sensoplastyka, loteria fantowa a także dmuchany zamek.

Dziękujemy wszystkim przybyłym dzieciom, rodzicom a także osobą które pomogły w organizacji tego święta a także za super zabawę i aktywny udział.