Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek 14 października - odpowiadając na zaproszenie dzieci, wszyscy pracownicy przedszkola Niezapominajka na czele z Panią Dyrektor, zebrali się w holu naszego przedszkola.

...A tam wielka niespodzianka!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały specjalny występ.

Były piosenki, wiersze, był wspólny taniec oraz podarunki - piękne własnoręcznie wykonane kwiaty z bibuły.
Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki osobom, które na co dzień są pracownikami przedszkola. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do swoich sal by dalej bawić się i świętować ten wyjątkowy dzień.

Ogromnie miłą niespodziankę sprawiła wychowanka Ala z babcią Krysią przygotowując uroczysty tort dla wszystkich pracowników przedszkola. Tort był pyszny. Pani dyrektor i cała kadra serdecznie dziękują za ten miły gest.