Co można wyczarować z dyni

„Znacie dynię moi mili
Nikt jej przecież nie pomyli
To warzywo dobrze znane
Przez dzieci uwielbiane”.

Jak co roku również i w tym dzieci z naszej placówki wspólnie z rodzicami wzięli udział w niezwykłym konkursie „ Co można wyczarować z dyni”. Dynia poza tym, że jest smacznym warzywem, które króluje jesienią jest inspiracją do tworzenia niezwykłych prac, które mogliśmy wszyscy podziwiać. Były dinozaury, tajemnicze koty, owady, czarodzieje, statki, czy barwne jeżyki. Wybór był oczywiście trudny , ale w końcu udało się wybrać trzy najlepsze prace i wyróżnić jeszcze pięć. I miejsce zajęła praca z grupy „Pszczółki”- „Dinozaur na zielonej łące”, II miejsce „Mroczny duch „ z grupy Biedronki , a III miejsce „Tajemniczy statek” z grupy „Stokrotki”.

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody , a każdy uczestnik podziękowanie za udział. Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie i kreatywność w tworzeniu tych orginalnych dzieł.