Uroczystość Wigilijna

W dniu 19.12.2019r w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Wigilijna. W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z grupy "Biedronki" i ,,Misie" przedstawieniem jasełkowym pt; "Dzieci świata u Jezuska".

Przedszkolaki wystąpiły przed swoimi bliskimi, rówieśnikami, zaproszonymi gośćmi i pracownikami przedszkola. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd, pastorałek, pięknych strojów, tańca, dekoracji a także ciepłej atmosfery. Po występie życzenia złożyła p. dyrektor Beata Gil i zaproszeni goście. Zwieńczeniem tego dnia był wigilijny poczęstunek, podczas którego dzielono się opłatkiem i spożywano tradycyjne potrawy wigilijne przy choince i świątecznie przystrojonym stole.