WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

To już kolejny rok, kiedy to nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze przekazane będą na pozyskiwanie środków na dziecięcą medycynę zabiegową.

Przedszkolaki z pięciu grup: "Żabki", "Biedronki", "Jagódki", "Stokrotki", "Misie" zaprezentowały przybyłej publiczności swoje taneczne umiejętności, za które nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. Na naszym przedszkolnym stoisku można było skosztować pysznych ciast, babeczek przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. W tym roku do naszej przedszkolnej puszki udało się zebrać aż 1600 złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca.