WIZYTA BISKUPA

"Co to za hałas słychać na sali? To serduszka przedszkolaków, każde jak młot wali.
Nie dziw, że tak głośno uderzają, wszak to Jego Ekscelencję dzisiaj witać mają."

W piątek 06.03.2020 r. nasze przedszkole odwiedził z wizytą duszpasterską Biskup pomocniczy Diecezji Świdnickiej ks. Adam Bałabuch wraz z osobami towarzyszącymi: ks. Proboszczem Parafii św. Mikołaja oraz sekretarzem ks. Biskupa.

Goście zostali bardzo serdecznie przyjęci przez całą naszą społeczność przedszkolną. Na powitanie dzieci 6-letnie przedstawiły program artystyczny złożony z piosenek i wierszy . Następnie ks. Biskup został obdarowany przez dzieci bukietem kwiatów oraz upominkiem z książkami. Spotkanie z dziećmi przebiegało w miłej, serdecznej atmosferze. Na zakończenie ks. Biskup udzielił błogosławieństwa wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola i zrobił z nimi pamiątkowe zdjęcia.