Pożegnanie Przedszkola

24 i 25 czerwca 2020r. odbyły się uroczystości Pożegnania Przedszkola w grupach Misie i Stokrotki. Ten rok jest zupełnie inny ze względu na epidemię więc uroczystości też różniły się od tych z poprzednich lat. Ze względów bezpieczeństwa były one skromniejsze i w mniejszych grupach. Zabrakło doniosłego poloneza i hucznych obchodów.

Dzieci cieszyły się ze spotkania z kolegami i paniami po tak długiej przerwie.
Grupa Misie zebrała się w swojej sali, a Stokrotki miały uroczystość w przedszkolnym ogrodzie, na którą przybyli rodzice i pracownicy przedszkola.

Nasi wychowankowie uroczyście odśpiewali przedszkolny hymn, recytowali wiersze, brali udział w zabawach, quizach i tańcach, dziękowali za spędzone w przedszkolu lata. Na zakończenie uroczystości wszyscy otrzymali od Pani Dyrektor pamiątkowe teczki z dyplomami i zdjęciami kolegów, rożki słodkości oraz życzenia wszystkiego co dobre na kolejnym etapie edukacji. Absolwenci zapewnili, iż będą odwiedzać nas w przyszłości.